TERMINI ODVOZA KOMUNALNIH ODPADKOV OD 10.12.2012 DALJE

V mesecu septembru letošnjega leta ste prejeli zloženko »Spremembe in novosti pri ravnanju s komunalnimi odpadki v gospodinjstvih v občini Zagorje ob Savi«. Zloženka se nanaša predvsem na spremembe pri zbiranju odpadne embalaže. V mesecu novembru so tako gospodinjstva prejela dodatni zabojnik za zbiranje odpadne embalaže. S tem v zvezi vas obveščamo o terminih odvoza komunalnih odpadkov, ki veljajo od 10.12.2012 dalje.

VIDEO PRISPEVEK O OBISKU E-TRANSFORMERJA NA OšIVANA KAVČIČA IZLAKE

VKLJUČITEV STORITVE SEPA-DIREKTNE OBREMENITVE (TRAJNIKI)

Obveščamo vas, da bomo od dne 20.11.2012 dalje izvajali novo shemo za plačevanje z direktnimi obremenitvami (trajniki), poimenovano SEPA - Singl Euro Payment Area, oz. krajše SDD.

ZABOJNIKI ZA EMBALAŽNINO

Slike Komunala ZagorjeSpoštovani uporabniki naših storitev! Z današnjim dnem t.j. 21.11.2012 smo pričeli z razvozom zabojnikov za embalažnino, katere bodo prejela vsa gospodinjstva v naši občini in sicer prostornine 120 oz. 240 l. Pri večstanovanjskih objektih bomo namestili velike zabojnike prostornine 11oo l. Prosimo vas, da do pričetka odvozaoziroma praznjenja zabojnikov za embalažnino po sistemu »od vrat do vrat«, embalažo odlagate po sedaj ustaljenem sistemu na ekoloških otokih. O terminu pričetka praznjenja in odvoza embalažnine po novem sistemu, vas bomo obvestili na hrbtni strani računov za mesec november. Prosimo vas za razumevanje!

SPREMEMBE IN NOVOSTI PRI RAVNANJU S KOMUNALNIMI ODPADKI

ZDRAVSTVENA USTREZNOST PITNE VODE V LETU 2011

Skladno s 34. členom Pravilnika o pitni vodi (Uradni list RS, št. 19/04, 35/04, 26/04, 92/06 in 25/09) (v nadaljevanju Pravilnik), smo upravljavci sistemov za oskrbo s pitno vodo, dolžni uporabnike obveščati o skladnosti pitne vode, ugotovljeni v okviru notranjega nadzora. V letu 2011 se je preko sistemov za oskrbo s pitno vodo, s katerimi upravlja Javno podjetje Komunala Zagorje, d.o.o., oskrbovalo s pitno vodo nekaj manj kot 10.000 prebivalcev občine Zagorje ob Savi.
O vseh omejitvah ali prepovedih uporabe pitne vode se uporabnike obvešča preko spletne strani družbe, Radia KUM in Radia CENTER.