NUJNO OBVESTILO!

uporabnikom, ki nimajo urejenega merjenja porabe pitne vode (pavšalisti)

LETNO POROČILO O PITNI VODI 2012

ZBIRANJE NEVARNIH ODPADKOV IZ GOSPODINJSTEV V LETU 2013 V OBČINI ZAGORJE OB SAVI

TERMINI IN LOKACIJE ZBIRANJA NEVARNIH ODPADKOV IZ GOSPODINJSTEV
Zagorje ob Savi, februar 2013

ODVAJANJE IN ČIšČENJE KOMUNALNE IN PADAVINSKE ODPADNE VODE

Zagorje ob Savi, januar 2013

V skladu s 17. členom Uredbe o odvajanju in čiščenju komunalne in padavinske odpadne vode (Uradni list RS št. 88/2011) mora izvajalec javne službe pisno obveščati uporabnike o izvajanju javne službe.

PREDAJA HLADILNIKA

Direktorja Komunale Zagorje in družbe Zeos iz Ljubljane sta, dne 07.12.2012 ob zaključku akcije »Zagorje brez odpadne električne in elektronske opreme« predala nov hladilnik srečnemu izžrebancu g.Burja Rajku iz Izlak.
Slike Komunala Zagorje

TERMINI ODVOZA KOMUNALNIH ODPADKOV OD 10.12.2012 DALJE

V mesecu septembru letošnjega leta ste prejeli zloženko »Spremembe in novosti pri ravnanju s komunalnimi odpadki v gospodinjstvih v občini Zagorje ob Savi«. Zloženka se nanaša predvsem na spremembe pri zbiranju odpadne embalaže. V mesecu novembru so tako gospodinjstva prejela dodatni zabojnik za zbiranje odpadne embalaže. S tem v zvezi vas obveščamo o terminih odvoza komunalnih odpadkov, ki veljajo od 10.12.2012 dalje.