Novo smetarsko vozilo Komunale Zagorje tipa Mercedes-Benz Arocs s smetarsko nadgradnjo 21,5 m3

mercedez benz arocs_mala.jpg

BONITETA AA

Spoštovane občanke, občani!

Obveščamo Vas, da sta Občina Zagorje ob Savi in Javno podjetje komunala Zagorje d.o.o. pristopila k podpisu Sporazuma o izvedbi odpusta dolgov in tako pristopila k projektu, ki najšibkejšim omogoča enkraten odpis dolgov za boljše izhodišče v jutrišnji dan.

Vloga za odpust dolgov mora biti oddana na ustreznem obrazcu, ki ga lahko upravičenci dvignete na sedežu upnikov, lahko pa tudi na vložišču Občine Zagorje ob Savi, Cesta 9. avgusta 5, 1410 Zagorje ob Savi ali na spletni strani občine www.zagorje.si – OBRAZCI in VLOGE. Povezava – http://www.zagorje.si/dokument.aspx?id=3858.

Upravičenci, ki izpolnjujete pogoje za odpust dolgov iz naslova neplačila vrtca, prehrane v osnovnih šolah ter komunalnih storitev, lahko izpolnjeno vlogo za odpust dolga, od 3.8.2015 do 31.10.2015, prinesete osebno ali pošljete na naslov upnikov, torej Vrtca Zagorje, osnovnih šol ter komunalnega podjetja.

Dogovore o odpustu dolga z upravičenci, ki izpolnjujejo pogoje za odpust dolga, bodo upniki pričeli sklepati po poteku obdobja, v katerem je mogoče oddati vlogo za odpust dolga, tj. po 31.10.2015 oz. najkasneje do 31.01.2016.

S spoštovanjem!

Občina Zagorje ob Savi in Komunala Zagorje

Komunala Zagorje se je dejavno pridružila pobudi slovenskih komunalnih podjetij,
da v največji meri spodbujamo pitje vode iz pipe tako vse svoje zaposlene,
kot tudi vse uporabnike, ki se oskrbujejo iz vodovodnih sistemov s katerimi upravlja naša družba.
voda_iz_pipe.jpg

Javno podjetje Komunala Zagorje, d.o.o. je v petek, 15.05.2015 prejela osnovni certifikat »Družini prijazno podjetje«.

cdp.jpg

NAVODILA ZA RAVNANJE Z BIOLOšKIMI ODPADKI

Zagorje ob Savi, april 2015 Navodila za ravnanje z biološkimi odpadki (kuhinjskimi odpadki iz gospodinjstev in zelenim vrtnim odpadom)